تهران، خیابان ولیعصر، برج سایه
021-72418695

بازسازی ساختمان

بازسازی

بازسازی فرآیندی است که در آن شما ساختمان را به حالت اولیه خود باز می گردانید. ساختمانهای تاریخی، قدیمی و … از جمله ساختمان هایی هستند که نیاز به بازسازی و به نوعی مرمت دارند. اقداماتی که در بازسازی ساختمان قدیمی و مرمت کاری آن ها انجام میشود شامل موارد زیر می باشد:

ترمیم سوراخ های دیوارها
رفع وسایل قدیمی
جایگزینی وسایل قدیمی با ماکت های اصلی
برداشتن فرش قدیمی
پالایش کفهای چوبی
و…

برای بازسازی، از منابع کمتر و انرژی کمتری استفاده می شود و می تواند مقرون به صرفه ترین کاری باشد که شما می توانید انجام دهید. اگر هدف شما این است که ساختمان خود را تغییری اساسی دهید ، قطعاً بازسازی ساختمان برای شما مناسب ترین گزینه است

منظور از بازسازی ساختمان چیست؟

بهتر است همین ابتدا تفاوت بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان را روشن کنیم. بازسازی ساختمان از تعمیر ساختمان بسیار گستره‌تر است، و به مرمت دیوار و تعویض کاشی محدود نمی‌شود. پس از انتخاب گروه مهندسین تعمیرات ساختمان و شرکت بازسازی ساختمان، ممکن است کار تعمیر و بازسازی ساختمان از بخش‌های اساسی و زیربنای آن شروع شود، و تا طراحی و دکوراسیون داخلی ادامه پیدا کند؛ و عملا ساختمان شما از نو ساخته شود. تعمیرات و بازسازی آپارتمان به دلیل حجم بالای رفت‌وآمد در آنها بسیار مهم است. صاحبان آپارتمان مسکونی، بیشتر مایل هستند که کار در تعمیرات و بازسازی خانه، به صورت کلی انجام شود. همچنین، آنها می‌خواهند دکوراسیون داخلی تغییر پیدا کند، و فضا برای استفاده بهتر از آپارتمان‌های کوچک بهینه شود. با این حال، تعمیرات و بازسازی آپارتمان به این موارد محدود نشده، و می‌تواند بسیار گسترده‌تر باشد. شاید اینطور بگوییم بهتر باشد: کلیه تغییراتی که برای بهبود استحکام، مقاوت و ظاهر ساختمان انجام می‌شود، همان بازسازی و نوسازی ساختمان است.

صفر تا صد بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان شامل دیدگاهی است که ساختمانها را به آینده دعوت می کند. بازسازی می تواند شامل نوسازی، تغییرات، تعمیرات یا ترکیباتی از تمام اینها باشد. در تعریفی دیگر به کلیه عملیات ساختمانی یا عمرانی که شامل کمترین میزان تخریب ممکنه باشد و هدف آن بهبود ساختمان از وضعیت فعلی آن باشد بازسازی ساختمان گفته می شود. شرکت رویامال با داشتن تیم مجرب و با تجربه همچنین دانش کافی در زمینه بازسازی و قوانین آن می تواند شما را در این راه به شایسته ترین نحو ممکن راهنمایی کند. همچنین می توانید کلیه امور بازسازی را از ابتدا تا انتها به این شرکت واگذار نمایید.

نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان و خانه

هزینه بازسازی ساختمان باید در ابتدای پروژه مشخص شده، و بودجه آن با توجه به نظر شما بسته شود. هزینه بازسازی خانه با توجه به تغییرات که قرار است انجام شود؛ تعیین می‌شود. مشخصا هرچه هرچه تغییرات در فرآیند تعمیرات ساختمان بیشتر باشد، هزینه بازسازی ساختمان و آپارتمان افزایش خواهد یافت. در حالت کلی، به دلیل اینکه مراحل بازسازی ساختمان و حجم تعمیرات ساختمان در میزان هزینه بازسازی منزل تاثیر قابل توجهی دارد و برای هر پروژه متفاوت است، نمی‌توان قیمت بازسازی ساختمان را به صورت دقیق مشخص نمود. هرگونه خرابی موجود در بدنه ساختمان، نشتی‌ها و مشکلات تاسیساتی آن در قیمت تعمیرات ساختمان موثر هستند. مانند قبل، هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی نیز طبق کارهایی که باید انجام شود، تعیین می‌گردد. در واقع بازسازی ساختمان یک راهکار اقتصادی در مقایسه با تخریب و ساخت یک ساختمان جدید است؛ به خصوص اگر فرصت کوتاهی برای اعمال تغییرات دارید. دستمزد مجریان و متخصصان بازسازی ساختمان نیز به حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد، و به صورت روزمزدی محاسبه می‌شود. به طور مثال، آنها برای پروژه بازسازی منزل تعداد کل روزهای پروژه و میزان حجم کار را مشخص، و به مشتری اعلام می‌کنند.

درخواست جلسه

اگر برای انتخاب شرکت بازسازی ساختمان، سوالاتی در ذهن دارید که نیازمند بررسی بیشتری هستید می توانید فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت، با تیم لوتوس ابنیه، جلسه ای جهت آشنایی بیشتر داشته باشید.